JIGA CA

O nás

   Naše cestovní agentura nabízí širokou škálu možností pro volbu  Vaší vysněné dovolené. Spolupracujeme s celou řadou prověřených cestovních kanceláří, které nabízejí mnoho osvědčených destinací, jako je Itálie na Apeninském poloostrově, včetně jeho ostrovů Sardinie a Sicilie, Chorvatsko či Bulharsko.

   Po stále více vyhledávaném Tunisku s ostrovem Djerba také Turecko, Egypt, Maroko a v neposlední řádě země bohů na jihu Balkánského poloostrova – Řecko se svými úžasnými ostrovy Kréta, Lefkada, Korfu, Rhodos, Kos a Kyklady. V naší nabídce najdete též Španělsko se svými Baleárskými ostrovy Malorca, Menor- ca, Ibiza a Formentera.

   Milovníci termálních lázní si nepochybně vyberou z celé řady Maďarských, Slovenských a jiných lázeňských oblastí. Pokud milujete hory můžete navštívit hory např. na Slovensku nebo v Rakousku a v dalších oblíbených destinacích.

   Čekají Vás orientální trhy v Maroku, můžete spatřit New York na vlastní oči Královský Londýn sladkou Francii a Paříž, historický Řím, Florencii, Benátky, Neapol, slunné Španělsko, Benelux, hrdé Irsko, kouzelné Portugalsko, carské Rusko, „Svatou zemi“ Izrael a Jordánsko, vznešené Maroko, orientální Turecko, bájné Řecko a čarokrásné Švýcarsko. To je nabídka poznávacích zájezdů.

   Pokud Vás neláká ani tato nabídka, určitě Vás zaujme některý z exotických pobytů jako je Thajsko, Dominikánská republika Keňa, Spojené Arabské emiráty, Seychely, Srí Lanka, Mauricius, Mexiko, Maledivy, Kuba, Jamajka nebo Kostarika.

   Spolupracujeme s celou řadou osvědčených a prověřených cestovních kanceláří. Navštěvujeme Infocesty pořádané našimi partnery. Proto jsme připraveni doporučit Vám dovolenou dle Vašich představ a možností. Rádi bychom Vám byli k dispozici při výběru Vaši vysněné dovolené. Naše heslo zní: jsme tu pro Vás. Neztrácejte svůj drahocenný čas hledáním a porovnáváním cen. Od toho jsme tu my.

   Vybereme dle Vašich přání, porovnáme ceny a doporučíme. Těšíme se na Vás v naší kamenné provozovně a na našich webových stránkách. Cestujte s námi a pomozte nám tvořit náš web. Chceme být pro Vás seriózními partnery. Našim cílem je aby Vámi zvolená dovolená byla opravdu dovolenou Vašich snů.

nabidkova lista
Vytvářím objednávku...