CA JIGA

Panama a zlatá Kostarika ***

Kostarika, Poznávací zájezdy - Kostarika, Kostarika

Termín: 09.03. (Út) - 20.03. (So) 2021 Změnit

Doprava: Letecky (Praha)

Strava: Snídaně

Počet dní: 12 dní, 11 nocí

Celková cena za osobu od:

Číslo zájezdu:946481

Popis zajezdu
Panama buduje svou zemi ve stylu Dubaje a snaží se přilákat turisty z celého světa. Ještě nedávno sem létala jen jedna evropská společnost a nyní už snad každý. S úžasem se budeme dívat na panamský průplav, který živí celou zemi, projdeme se daňovým rájem a pak nás čeká Kostarika. Úžasná zelená krajina s plážemi, all inclusive hotely a vynikajícím servisem. Země, která je průkopníkem udržitelného turistického ruchu a ekologie v cestování. Panenské pobřeží Pacifiku a relax v all inclusive hotelu s množstvím endemických zvířat a plazů. Vyzkoušejte novou moderní kombinaci Panama – Kostarika!
Program

1. den
PANAMA CITYOdlet z Evropy, přes celý Atlantik a úzký pás Střední Ameriky až na pobřeží Tichého oceánu do Panama City. Transfer do hotelu.
2. den
PANAMSKÝ PRŮPLAVPůldenní prohlídka Panama City a prohlídka Panamského kanálu. Panama City je elegantním a prosperujícím centrem bankovnictví, obchodu a dopravy. Moderní dálnicí křižující oceán mezi mrakodrapy nejmodernější části města. Moderní vs historické město. Projdeme křížem po avenida Balboa a vzdáme hold prvnímu Evropanovi, který uviděl Tichý oceán. Umělé jezero Lago Gatun tvoří největší část Panamského průplavu a bylo největším jezerem jaké vytvořila lidská ruka. Vychutnáváme si rozkvetlou tropickou přírodu, sytě žlutá stromy guyacan, které mnozí pokládají za nejkrásnější na světě. Panamský průplav je nejvýznamnější vodní cestou na světě. Tento zázrak techniky je dlouhý 80 km a táhne se z Panama City na pobřeží Tichého oceánu až do Colónu na pobřeží Atlantiku. Nezapomeneme ani na vyvýšené místo nad zdymadlem Miraflores odkud budeme pozorovat seřazující se lodě. Navštívíme muzeum Panamského kanálu, a i komory v Pedro Miguel. Ochutnáme speciality na rybí tržnici jako například fufu, či ceviche z chobotnice ke kterému se hodí lehké pivo Panama. Jako zákusek si dáte la Michoacana nebo raspados? Bude čas koupit si ručně vyráběné suvenýry od indiánů ze San Blas, nebo kvalitní panamský klobouk "Panamák". Jsme v nejbohatším městě Střední Ameriky.
3. den

4-9. den
GUANCASTEAll inklusive a oddych na plážích Pacifiku.
10. den
LIBÉRIA – EVROPAOdlet domů. 
11. den
Přílet domů.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku, letištní poplatky, přelet Panama – Kostarika, SEN průvodce po dobu poznávací části v Panamě 2. den, 2x snídaně po dobu pobytu v Panamě, all inklusive v Kostarice, pronajatou dopravu po dobu poznávací části, 2x ubytování ve 4 hotelu v Panama City v pokoji pro 2 osoby, 7x ubytování v hotelu Westin Playa Conchal v pokoji pro 2 osoby, poznávací program dle popisu, pojištění proti insolventnosti
Cena nezahrnuje
stravu kromě uvedené, vstupné do památek a atrakcí, fakultativní výlety a aktivity, osobní výdaje, pojištění

Nezávazná objednávka zájezdu

Panama a zlatá Kostarika

Panama a zlatá Kostarika ***

Termín:09.03. (Út) - 20.03. (So) 2021

Pokoj:Dospělá osoba

Strava:Snídaně

Doprava:Letecky

Cena: 96 900 Kč

Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba96 900 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: S.E.N., s.r.o. IČO: 48534293
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
nabidkova lista
Vytvářím objednávku...